mieszkania rynek wtórny toruń

Odsprzedaż mieszkań? Sprawdź co mamy dla Ciebie w dziale mieszkania rynek wtórny toruń. Więcej w dzale nieruchomości.


 • Trudno o innego muzyka, który tak sprawnie potrafiłby zbudować karierę na organizowaniu akcji charytatywnych. Bob Geldof zawitał właśnie do Polski, dziś da koncert w Lubinie.
 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • We wtorkowym DZIENNIKU Ryszard Bugaj ostro skrytykował LiD za chęć umieszczenia Millera na listach wyborczych. A senator PO Jarosław Gowin sformułował minimum programowe swej partii, na podstawie którego PO mogłaby myśleć o współpracy z lewicą. Jan Lityński, wiceprzewodniczący rady programowej LiD, odpowiada w DZIENNIKU i Bugajowi, i Gowinowi.
 • Najlepszy polski hokeista zmienił stan cywilny. W sobotę w kościele św. Krzyża w Warszawie Mariusz Czerkawski wziął ślub z wicemiss Polonia z 1999 roku, Emilią Raszyńską - pisze DZIENNIK.
 • Grubo ponad 12 miliardów dolarów, czyli prawie 34 miliardy złotych - taki majątek ma najbogatsze dziecko bogacza w Rosji. Kokosy, warte więcej niż trzyletnie dochody Warszawy, ma na swoim koncie 17-letni syn prezesa Łukoilu, Jusuf Alekpierow.
 • Wszystko, co firmowane jest osobą Kubicy, sprzedaje się świetnie. Wiedzą to również producenci zegarków jednej z renomowanych firm. Dlatego postanowili wypuścić na rynek 1984 sztuki nowego modelu - to rok urodzenia Kubicy - z podpisem polskiego kierowcy Formuły 1 i wygrawerowanym wizerunkiem jego kasku - pisze DZIENNIK.
 • Potężny kurort miał być spełnieniem marzeń o turystyce III Rzeszy. Nie wyszło - wybuchła wojna i prace wstrzymano. Prora miała być kurortem dla 20 tys. ludzi pracy - nazistowskiego "Kowalskiego" i "Malinowskiego", a - jak pokazuje CNN - została muzeum urojeń i snów o potędze.
 • Stary olej powoduje przyspieszone zużycie silnika. Ze starym paskiem jest gorzej - może całkowicie zdemolować jednostkę napędową. Koniecznie przeczytaj, jak tego uniknąć.
 • Rosja próbuje przejąć ogromny rynek zbytu broni w Azji Południowo-Wschodniej. Aby wyprzeć z niego Stany Zjednoczone, nie tylko po atrakcyjnych cenach oferuje broń, ale jeszcze sama daje kredyty na jej zakup - pisze DZIENNIK.
 • 27.07.2006 KOSZALINSpecjalistyczny Zespol Gruzlicy i Chorob Pluc.N/z zabieg spirometri, ktory polega na badaniu diagnostycznym, polegajacy na okresleniu mozliwosci oddechowych oacjenta, a takze ma zastosowanie przy wystepowaniu astmy.Fot. RADEK KOLESNK/KFP
  Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP) to czwarta przyczyna zgonów w Polsce. Podobnie jak nowotwory jest groźną chorobą społeczną. WHO szacuje, że w roku 2020 POChP będzie piątą przyczyną inwalidztwa, a trzecią przyczyną zgonów na świecie. Nie czekaj, idź się zbadać!
 • Darmowe przejazdy, darmowe przeloty, darmowe noclegi. Słowo "darmowe" można by wymieniać długo przy liście przywilejów ludzi władzy. Korzystają z nich całe rzesze posłów, senatorów, ministrów, a wraz z nimi korzystają ich pracownicy - pisze "Fakt".
 • Są ludzie, którym władza i pieniądze tak uderzyły do głowy, że mieszkanie, o którym marzą zwykli Polacy, nazywają "norą". Tak właśnie jest z Januszem Kaczmarkiem, byłym ministrem spraw wewnętrznych - oburza się "Fakt".
 • CATHERINE ZETA-JONES as Kate and ABIGAIL BRESLIN as Zoe in Warner Bros. Pictures’ and Village Roadshow Pictures’ romantic drama “No Reservations,” distributed by Warner Bros. Pictures. The film also stars Aaron Eckhart.PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION ZYCIE OD KUCHNI USA 2007FOT. © 2007 Warner Bros.Entertainment Inc. *** Local Caption *** ZYCIE OD KUCHNI USA 2007FOT. © 2007 Warner Bros.Entertainment Inc.
  Rola szefowej kuchni w komediowo-romantycznym "Życiu od kuchni" kosztowała Catherine Zetę-Jones wiele nerwów. Ale choć brytyjska gwiazda nie potrafi gotować, ma inne sposoby na facetów. Męskie serca podbija tańcem, śpiewem, szermierką i oczywiście... seksapilem.
 • Young Woman Standing in the Water --- Image by © Heide Benser/zefa/Corbis
  Czym się zwykle kierujesz, kiedy podejmujesz ważną decyzję? Rozumem? Rozważasz wszystkie za i przeciw. Emocjami? Czujesz, czego chcesz, a na co absolutnie się nie zgadzasz? Mądrością płynącą z ciała? Działasz na zasadzie prób i błędów. A może jeszcze inaczej? Po prostu wiesz, masz wewnętrzną pewność, że w tym momencie powinnaś zrobić właśnie tak. I wierzysz, że musi się udać.
 • Walcz o swoje prawa i własne pieniądze. Gdy uznasz, że proponowana wysokość odszkodowania jest zaniżona, domagaj się dopłaty.
 • Nie od dziś wiadomo, że człowiek wytwarza mnóstwo energii. Jednocześnie na co dzień używa wielu elektrycznych gadżetów. Czy nie dałoby się wykorzystać naszego ciała jako źródła mocy dla tych urządzeń? Dałoby się - odpowiadają naukowcy. "New Scientist" opisuje postępy prac nad gadżetami, które będą wykorzystywać energię produkowaną każdego dnia przez ludzki organizm - pisze DZIENNIK.
 • Jagna z "Krzyżaków" może się schować. Teraz mistrzynią w kruszeniu orzechów została Hillary Clinton. Amerykańska firma wypuściła na rynek dziadka do orzechów z jej podobizną. Wystarczy włożyć orzech między nogi kandydatki na prezydenta USA i nacisnąć.
 • Zastanawiasz się, czy kupić iPoda Touch z pamięcią 8 lub 16 GB? Teraz możesz nabyć tego mniejszego i wgrać do niego tyle piosenek, ile zmieściłoby się w większym. Brytyjska firma Z Group stworzyła program komputerowy, który nawet trzykrotnie zmniejsza objętość plików mp3. I to niemal bez straty jakości - pisze DZIENNIK.
 • Gdy wybory wygrał PiS, byłem jednym z nielicznych, którzy nie wieścili katastrofy. Gdy premierem został Kazimierz Marcinkiewicz, pozwoliłem sobie nawet na komentarz, że skoro jest on fizykiem z wykształcenia, to potrafi zapewne myśleć w kategoriach związków przyczynowo-skutkowych - pisze w DZIENNIKU Robert Gwiazdowski, ekspert z Centrum im. Adama Smitha.
 • Mieszkanie w programie "Rodzina na swoim"
  Nowe limity cenowe w programie "Rodzina na swoim" uniemożliwiają zdobycie dopłaty na mieszkania z rynku wtórnego – alarmują we wspólnym raporcie analitycy tego rynku.
 • O mieszkanie w programie "RnS" wciąż warto się postarać
  Po przycięciu przez parlament limitów cen mieszkań dostępnych w ramach rządowych dopłat do kredytów osoby liczące na tę formę finansowania zakupu mieszkania muszą się liczyć z kolejnym obostrzeniem.
 • Osiedle mieszkaniowe
  Proponowane w poprawkach niskie limity dopłat dla mieszkań z rynku wtórnego nie wpłyną na poprawę sytuacji osób, które poszukują mieszkań z dopłatą w największych miastach.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  140 712 zł – tyle w okresie 30 lat wyniesie całkowity koszt kredytu w PKO Banku Polskim, który zajął I miejsce w kwietniowym rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl. Na jakich warunkach skłonny on jest udzielić kredytu naszym klientom? Jaką ofertę przygotowały inne banki? Sprawdzamy!