tanie mieszkania jarosław

Szukasz taniego mieszkania w Twojej okolicy? Sprawdź dział tanie mieszkania jarosław. - pomożemy Ci w znalezieniu i wyborze odpowiedniego mieszkania!


 • Kibice piłkarscy nie mają chwili wytchnienia. Już dziś odbyły się kolejne mecze Orange Ekstrklasy. W hicie soboty Wisła Kraków bez problemów poradziła sobie z Lechem Poznań. Gospodarze ograli "Kolejorza" 4:2. W innych sobotnich meczach Górnik Zabrze wygrał z Cracovią 1:0, Korona Kielce rozgromiła 4:0 Polonię Bytom, a Widzew Łódź zermisował z Ruchem Chorzów 2:2.
 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • Piłkarze dokończyli 6. kolejkę Orange Ekstraklasy. Wszystko poszło zgodnie z planem. Dyskobolia Grodzisk wygrała z ŁKS Łódź 2:0. A GKS Bełchatów pokonał Odrę Wodzisław 3:1. Jednak liderem tabeli pozostali gracze Legii Warszawa.
 • "Nie powinienem robić z Kazimierza Marcinkiewicza premiera, a z Janusza Kaczmarka szefa MSWiA" - przyznaje Jarosław Kaczyński. "Marcinkiewicz dobrze tańczył na kinderbalach" - tak premier bagatelizuje zasługi swojego poprzednika.
 • We wtorkowym DZIENNIKU Ryszard Bugaj ostro skrytykował LiD za chęć umieszczenia Millera na listach wyborczych. A senator PO Jarosław Gowin sformułował minimum programowe swej partii, na podstawie którego PO mogłaby myśleć o współpracy z lewicą. Jan Lityński, wiceprzewodniczący rady programowej LiD, odpowiada w DZIENNIKU i Bugajowi, i Gowinowi.
 • Na przedwyborczym froncie politycznym przerwy w walkach stają się coraz krótsze. Z chwilą, kiedy okazało się, że PiS straciło większość w Sejmie, a marszałkowi Dornowi pozostaje tylko gra na czas, by opóźnić swoje odwołanie i utworzenie komisji śledczych, Jarosław Kaczyński postanowił - nie pierwszy raz w swej karierze - postawić wszystko na jedną kartę i doprowadzić do skrócenia kadencji Sejmu.
 • "To jest człowiek, który jest największym zawodem mojego życia" - powiedział prezydent Lech Kaczyński Monice Olejnik w Radiu ZET. DZIENNIK prezentuje obszerne fragmenty tego wywiadu.
 • "Wychodzę wczoraj z domu z psem na spacer, patrzę, a w trawie coś pełza. Podchodzę, przyglądam się bliżej, a to pełzający zamach stanu. Właśnie przekroczył, a właściwie przepełzł, skoro jest pełzający, przez strumyk o nazwie Rubikon. Ale zapomniał rzucić kości" - pisze w DZIENNIKU publicysta Maciej Rybiński.
 • Najlepszy polski hokeista zmienił stan cywilny. W sobotę w kościele św. Krzyża w Warszawie Mariusz Czerkawski wziął ślub z wicemiss Polonia z 1999 roku, Emilią Raszyńską - pisze DZIENNIK.
 • Jan Rokita może nie dostać pierwszego miejsca na liście PO w Krakowie - dowiedział się DZIENNIK. Krakowscy działacze partii szukają nowego lidera, a Rokicie chcą zaproponować start w innym mieście, na przykład w Rzeszowie
 • 15.03.2007 WarszawaSejm wywiad Cezarego Michalskiego z Janem Maria Rokita polityk Platforma Obywatelskanz Jan RokitaFot. Wojciech Grzedzinski
  Gdybym ja był w sytuacji prezydenta, nie mówiłbym o pomyłce, tylko wyniósłbym się z Pałacu Prezydenckiego - tak Jan Rokita z PO mówi o roli Lecha Kaczyńskiego w sprawie przecieku o akcji CBA w resorcie rolnictwa. Zarzuca także Zbigniewowi Ziobrze próbę zastraszenia liderów opozycji.
 • Pomyliłem się co do Janusza Kaczmarka, Kazimierza Marcinkiewicza i Jaromira Netzla - wyznał w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" Jarosław Kaczyński. Premier bije się w piersi, ale i oskarża. Twierdzi, że koalicja z LPR i Samoobroną miała wiele twarzy, w tym "twarz przestępstwa".
 • Francuzi idą na całego, ujawniają hit za hitem. Po stylowym kabrio przyszła kolej na ekstremalnie oszczędnego dziwoląga. C-Cactus to samochód tani jak barszcz.
 • Szokujące podejrzenia: jak twierdzi "Newsweek", Janusz Kaczmarek miał wziąć 2 mln zł łapówki od biznesmena Ryszarda Krauzego. Były minister należał do kliki skupionej wokół wpływowego miliardera - dowiadujemy się z "Faktu". Firma Krauzego - Prokom - zaprzecza.
 • Już w piątek Platforma Obywatelska może mieć okazję do obalenia PiS. Tyle tylko, że musiałaby skorzystać ze wsparcia LPR, Samoobrony i LiD. Gdyby wszystkie te partie uchwaliły konstruktywne wotum nieufności, premier Kaczyński musiałby oddać władzę. Do wyborów trafiłaby ona w ręce tych, którzy uchwalili konstruktywne wotum - pisze w DZIENNIKU Dorota Gawryluk, publicystka TV Biznes.
 • Rekordową liczbę wystawców zgromadził XV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, który wczoraj ruszył w Kielcach. Targi potrwają do 6 września. Po raz pierwszy tzw. salon narodowy zaprezentowali na targach Amerykanie, ściągając na wystawę śmigłowiec Black Hawk i najnowszą wersję wozu bojowego Humvee - pisze DZIENNIK.
 • O dalszym losie Zbigniewa Ziobry przesądzi wynik wyborów. Jeśli PiS straci większość, to zapewne powołane zostaną komisje śledcze - ds. akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa czy ds. śmierci Barbary Blidy. Ich działanie może zakończyć świetlaną karierę pisowskiego szeryfa - pisze w DZIENNIKU Andrzej Morozowski, publicysta TVN.
 • Kolejna grupa zawodowa szykuje się do walki o podwyżki płac. W "dzieleniu owoców wzrostu gospodarczego" zamierzają uczestniczyć urzędnicy skarbowi i celnicy. Właśnie uzgadniają strategię działania. Jeszcze w tym tygodniu zwrócą się do premiera Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o podwyżki.
 • Andrzej Lepper atakuje braci Kaczyńskich, a zwłaszcza Jarosława. Oskarża ich, że u podstaw powstania PiS, a wcześniej Porozumienia Centrum były nielegalne operacje finansowe. Ich początkiem miała być spółka Telegraf. Lepper zapowiedział ujawnienie dokumentów, które udowodnią jego oskarżenia.
 • Kościół nie zostawi bez pomocy byłych betanek, które okupują klasztor w Kazimierzu Dolnym. Jak dowiedział się DZIENNIK, w tym tygodniu przedstawiciele Episkopatu mają rozmawiać na ten temat z posłanką PO Beatą Sawicką, której krewna przebywa w klasztorze.
 • Tanieją mieszkania
  Ceny lokali mogą jeszcze spaść o 500-1000 zł za metr kwadratowy, w zależności od miasta. To efekt wielkiej wyprzedaży gruntów przez firmy deweloperskie, które muszą mieć gotówkę na spłatę zaciągniętych kredytów.
 • Osiedle mieszkaniowe
  Niecałe 3 tys. zł za metr kwadratowy mieszkania używanego - takie ceny są w mniejszych miastach m.in. na Śląsku czy w Kujawsko-Pomorskiem - wynika z danych serwisów zajmujących się nieruchomościami. Na rynku pierwotnym można znaleźć oferty poniżej 4 tys. zł.
 • Takie mieszkania Polacy kupują najchętniej
  Skończyła się era wielkich, kilkupokojowych mieszkań. Polacy przerzucili się na inne lokali. Najwięcej ludzi wybiera małe lokale, na zakup których znacznie łatwiej jest dostać kredyt.
 • Mieszkania potaniały. A będą jeszcze tańsze
  Chcesz kupić mieszkanie? Mamy dobrą wiadomość. Ceny nowych lokali poleciały na łeb, na szyję. W ciągu dwóch lat nawet o 10 procent, w zależności od miasta. Zobacz, gdzie zapłacisz najmniej za metr kwadratowy.
 • Budowa budynku mieszkalnego
  Ustawa deweloperska zacznie obowiązywać 29 kwietnia. Deweloperzy tygodniami studiowali jej przepisy, żeby znaleźć furtkę, która pozwoli im uciec od niekorzystnych dla nich rozwiązań. I znaleźli.
 • Jarosław Kaczyński
  Donald Tusk chwali się, że Polska wywalczyła ponad 500 miliardów złotych z budżetu Unii. Jarosław Kaczyński uważa, że prawda wygląda zupełnie inaczej. Do tego uważa, że za rządów PO nie uda się dobrze tych pieniędzy wydać.
 • Wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas Kongresu Programowego Prawa i Sprawiedliwości
  Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swój nowy program. Przedstawił go podczas kongresu prezes tej partii, Jarosław Kaczyński. O jego ocenę pokusili się znani politolodzy.
 • To dobry moment, by pożyczyć pieniądze
  Już jest tanio, a konkurencja spowoduje, że oprocentowanie jeszcze spadnie.
 • Jarosław Kuźniar
  Jarosław Kuźniar bez wątpienia był w miniony weekend antybohaterem Internetu. Kontrowersyjna wypowiedź dziennikarza, spotkała się z lawiną krytyki i drwin. Taka reakcja internautów, nie zdziwiła Karoliny Korwin Piotrowskiej.
 • Manifestacja frankowiczów
  Frankowicze zamiast współdziałać zaczęli pączkować i się kłócić. Jeśli działają, to tylko w imię swojego bardzo wąsko pojętego interesu.
 • Beata Szydło
  Potrzebni są liderzy i wizjonerzy, ale Polska bardziej potrzebuje polityków rzemieślników – mówi Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera
 • Grupa ludzi przy oknie
  Polski hydraulik? Tania siła robocza? Sprzątaczka w Niemczech? Tak. Ale rośnie nowa grupa – specjalistów i menedżerów podbijających zagraniczne korporacje. Bo coraz więcej Polaków obejmuje wysokie stanowiska kierownicze w największych firmach świata.  "Polska mafia" – wymsknęło się menedżerce jednej z największych korporacji świata, gdy opowiadała, jakie sukcesy odnoszą w niej Polacy.
 • Paweł Szefernaker
  Pamiętam wiele sytuacji, gdy wpadkę w sieci przekuwaliśmy w sukces - mówi w rozmowie z dziennik.pl Paweł Szefernaker, autor zwycięskich kampanii internetowych prezydenta Andrzeja Dudy oraz PiS, a obecnie najmłodszy minister w rządzie Beaty Szydło. 
 • Beata Szydło
  Takich słów z ust wicepremiera i własnego ministra premier Beata Szydło nie mogła się spodziewać. Jarosław Gowin, szef resortu nauki, ostro skrytykował forsowany przez PiS pomysł przyznawania 500 złotych miesięcznie na drugie i kolejne dziecko.
 • Ryszard Petru
  W Polsce za każdą złotówkę dostajemy usługi warte 20 groszy. Resztę połyka biurokracja albo rozpływa się gdzieś po drodze - przekonuje w wywiadzie dla "DGP" Ryszard Petru, lider Nowoczesnej.
 • Ewolucja człowieka od małpy do człowieka rozumnego
  Prawnicy, politycy, dziennikarze, intelektualiści i przedsiębiorcy mogą się różnić między sobą jak kangur z jeżem, mogą głosować na Petru czy na Razem, ale wciąż łączy ich, często nieuświadomiona, pogarda dla rezydujących w dołach społecznych jaskiniowców.
 • Jacek Kurski
  Taką symboliczną sceną powinien się zaczynać ten wywiad: Barbara Sowa przychodzi do gabinetu prezesa telewizji publicznej i co widzi? Kurski, żeby sobie obejrzeć „Teleexpress”, musi włączyć NC+