zamiana mieszkania cieszyn

Jeżeli interesuje Cię zamiana mieszkania cieszyn zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas znajdziesz temat zamiana mieszkania cieszyn


 • Smok Wawelski spółkuje z zaskoczoną Dulską, a sprzedawca precli w brudnym fartuchu nocami wkłada rajstopy i do rana bawi się w Kitschu. "Książka o Krakowie" Magdaleny Kursy i Rafała Romanowskiego znakomicie oddaje wariacki rytm dzisiejszego Krakowa.
 • Najlepszy polski hokeista zmienił stan cywilny. W sobotę w kościele św. Krzyża w Warszawie Mariusz Czerkawski wziął ślub z wicemiss Polonia z 1999 roku, Emilią Raszyńską - pisze DZIENNIK.
 • Potężny kurort miał być spełnieniem marzeń o turystyce III Rzeszy. Nie wyszło - wybuchła wojna i prace wstrzymano. Prora miała być kurortem dla 20 tys. ludzi pracy - nazistowskiego "Kowalskiego" i "Malinowskiego", a - jak pokazuje CNN - została muzeum urojeń i snów o potędze.
 • Pod nieobecność głównego oskarżonego w Moskwie ruszył proces Borysa Bierezowskiego. Dawny oligarcha, który niegdyś brylował na kremlowskich salonach, dziś jest oskarżony w ojczyźnie o zdefraudowanie milionów rubli. Ale nikt nie ma wątpliwości, że wytoczenie procesu akurat teraz to polityczna zemsta na człowieku, który prezydenta Władimira Putina nazywa przestępcą, i wzywa, by odsunąć go od władzy - pisze DZIENNIK.
 • Darmowe przejazdy, darmowe przeloty, darmowe noclegi. Słowo "darmowe" można by wymieniać długo przy liście przywilejów ludzi władzy. Korzystają z nich całe rzesze posłów, senatorów, ministrów, a wraz z nimi korzystają ich pracownicy - pisze "Fakt".
 • Są ludzie, którym władza i pieniądze tak uderzyły do głowy, że mieszkanie, o którym marzą zwykli Polacy, nazywają "norą". Tak właśnie jest z Januszem Kaczmarkiem, byłym ministrem spraw wewnętrznych - oburza się "Fakt".
 • CATHERINE ZETA-JONES as Kate and ABIGAIL BRESLIN as Zoe in Warner Bros. Pictures’ and Village Roadshow Pictures’ romantic drama “No Reservations,” distributed by Warner Bros. Pictures. The film also stars Aaron Eckhart.PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION ZYCIE OD KUCHNI USA 2007FOT. © 2007 Warner Bros.Entertainment Inc. *** Local Caption *** ZYCIE OD KUCHNI USA 2007FOT. © 2007 Warner Bros.Entertainment Inc.
  Rola szefowej kuchni w komediowo-romantycznym "Życiu od kuchni" kosztowała Catherine Zetę-Jones wiele nerwów. Ale choć brytyjska gwiazda nie potrafi gotować, ma inne sposoby na facetów. Męskie serca podbija tańcem, śpiewem, szermierką i oczywiście... seksapilem.
 • Young Woman Standing in the Water --- Image by © Heide Benser/zefa/Corbis
  Czym się zwykle kierujesz, kiedy podejmujesz ważną decyzję? Rozumem? Rozważasz wszystkie za i przeciw. Emocjami? Czujesz, czego chcesz, a na co absolutnie się nie zgadzasz? Mądrością płynącą z ciała? Działasz na zasadzie prób i błędów. A może jeszcze inaczej? Po prostu wiesz, masz wewnętrzną pewność, że w tym momencie powinnaś zrobić właśnie tak. I wierzysz, że musi się udać.
 • Dwa lata temu w oczach dużej części opinii publicznej był uosobieniem prawicowego oszołoma. Teraz może chwalić się nagrodą telewizyjnego Wiktora dla najpopularniejszego polityka 2007 roku. Co będzie robił za dwa lata, kiedy zacznie się kampania przed wyborami prezydenckimi? Jego znajomi wskazują, że będzie miał wtedy 46 lat. Najlepszy wiek do zdobycia najwyższej godności w państwie - pisze DZIENNIK.
 • 65-letnia Krystyna P. ukartowała zbrodnię prawie doskonałą. Wynajęła zabójcę, by zabił jej męża przed ostatnią rozprawą rozwodową. Gdyby Bronisław P. zginął choćby dzień później, ona nie dostałaby złamanego grosza. Mordercy, który wykonał egzekucję, zapłaciła 5 tys. zł. Po mężu dostała dom i górniczą rentę - 1550 zł miesięcznie. Pobiera ją do dziś - bulwersuje się "Fakt".
 • Zaczęło się jak w filmie o dobrej wróżce. Colin Farrel spotkał na ulicy w Toronto bezdomnego, który poprosił go o parę dolarów. Wtedy aktor pokazał, że gwiazda też ma ludzkie odruchy. Wydał 10 tys. dolarów na ubrania, wynajął biedakowi mieszkanie i załatwił pracę.
 • Auto za 250 tys. zł? To żaden luksus! Mirosław Rydzyk broni swojego brata, dyrektora Radia Maryja, który wozi się bardzo drogą limuzyną - donosi "Fakt".
 • Jest taka stara mądrość ludowa: "Chcesz wiedzieć, jaki będzie twój mąż za parę lat? Poznaj jego ojca". Ja dodałabym jeszcze: "Nie chcesz, by twój partner był taki jak jego ojciec? Nie bądź taka jak jego matka".
 • Belfast powinien stać się przykładem dla Bagdadu, a wrogie sunnickie i szyickie dzielnice - jak w Irlandii Północnej - powinien rozdzielić kilkumetrowej wysokości mur. To propozycja, którą po wielu tygodniach prac zgłasza specjalna komisja amerykańskiego Kongresu. Pomysł budzi jednak kontrowersje: to, co dla jednych jest wprowadzeniem apartheidu, dla innych stanowi jedyną gwarancję ograniczenia liczby zamachów - zmory irackiej stolicy - czytamy w DZIENNIKU.
 • Mieszkańcy spółdzielni Energetyka w Warszawie nie chcą płacić czynszów i zapowiadają, że poskarżą się do Strasburga. Na co? Kilka lat temu wykupili swoje mieszkania za dużo większe pieniądze, niż jest to możliwe dzisiaj. Żądają zwrotu zapłaconych wtedy kwot.
 • To była wielka miłość. Młody przystojny ksiądz z Polski w miasteczku na Madagaskarze zakochał się w miejscowej piękności o imieniu Raphaline. Dla niej porzucił zakon, poślubił ją i zabrał do Polski. W kraju został zwykłym magazynierem, a żona go porzuciła i wyjechała z innym mężczyzną.
 • Każdego miesiąca jesteś zobowiązana do zapłaty czynszu za mieszkanie. Kwota na rachunku jest na ogół niemała, warto więc przyjrzeć się, za co spółdzielnia lub wspólnota pobiera od mieszkańców pieniądze.
 • KATYN REZ. ANDRZEJ WAJDAFOT. PIOTR BUJNOWICZ / FABRYKA OBRAZU / ITI CINEMA
  Największy kłopot z „Katyniem” Andrzeja Wajdy polega na tym, że nie bardzo wiadomo, dla kogo to film i jak go traktować – czy jako dzieło sztuki, czy historyczny dokument. Na szczęście są fragmenty przypominające dawną klasę mistrza.
 • Plotki, morderstwa, intrygi, czyli codzienne życie pięciu przyjaciółek w spokojnym amerykańskim miasteczku. Dziś w Polsacie rusza trzeci sezon bijącego rekordy popularności serialu "Gotowe na wszystko".